Greenato to trzy wspaniałe mieszanki traw do Twojego ogrodu, charakteryzujące się dużymi walorami ozdobnymi oraz bardzo przystępną ceną. Trawy Greenato dzielimy na mieszankę Sport przeznaczoną na tereny intensywnie użytkowane jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz nadaje się na boiska. Mieszanka Dryland to trawa odporna na suszę jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam gdzie jest brak wody lub podlewanie jest utrudnione. Kompozycja nasion świetnie sprawdza się na terenach piaszczystych i suchych. Ostatnią jest Berliner Tiergarden to mieszanka nasion traw do ogólnego przeznaczenia. Idealna do nowo zakładanych trawników. Nadaje się do każdego rodzaju gleb i  ma minimalne wymagania co do pielęgnacji.

Logo GF Grass

GF Grass to wyselekcjonowane nasiona traw gazonowych do Twojego ogrodu. GF Grass to osiem wspaniałych mieszanek przystosowanych do warunków klimatycznych Polski. W ofercie znajdziecie Państwo trawy odporne na suszę, sportowe, uniwersalne, oraz dedykowane na pobocza dróg i parkingi. W śród oferowanych mieszanka można również znaleźć trawę regeneracyjną, która z powodzeniem uratuje ubytki na trawniku spowodowane np przez zimę lub choroby.

Nasiona do mieszanek traw Gf Grass dostarczane są przez największe europejskie firmy nasienne poparte certyfikatami.

Agrowłóknina czarna stosowana jest do ściółkowania, jej głównym zadaniem jest tłumienie rozwoju chwastów ale również chroni rośliny przed szkodnikami i nadmiernym odparowywaniem wody. Agrowłóknina czarna nadaje się do ściółkowania wielu gatunków roślin uprawnych takich jak truskawki, borówki ale również drzew i krzewów ozdobnych oraz kwiatów.

Agrowłóknina biała służy do ochrony roślin podczas zimy (można ją również stosować wczesną wiosną lub późną jesienią). Agrowłóknina tworzy ochronę roślin, w której temperatura jest wyższa, chroni również przed silnymi wiatrami, zanieczyszczeniami, ptakami i szkodnikami.